IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Jutro, 30 stycznia o godz. 18.00 Msza św., a po niej adoracja i modlitwa wstawiennicza podejmowana przez Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno Modlitewny. Na zakończenie poświęcenie z egzorcyzmem wody, soli i oleju.
 2. W środę kolejny dzień nowenny do świętego Józefa. Zapraszamy na godz. 17.30 na godzinki o św. Józefie oraz na 18.00, na Mszę św. ze słowem o św. Józefie oraz na nabożeństwo nowennowe.
 3. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.30 i możliwość spowiedzi w tym czasie.
 4. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy przynieść gromnice, które poświęcimy w czasie Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. Zbierana w środę taca będzie przeznaczona na pomoc klasztorom klauzurowym.
 5. Tego dnia, 2 lutego przeżywamy również w Kościele dzień życia konsekrowanego. Osoby konsekrowane spotkają się w naszej świątyni o godz. 15.00 na swoje skupienie zakończone Eucharystią o godz. 16.15 pod przewodnictwem naszego pasterza abpa Adama.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W piątek z inicjatywy pań podejmujemy adorację wynagradzająca, która rozpocznie się po Mszy św. wieczornej, a zakończy o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy. Msza dla dzieci i rodzin w pierwszy piątek o godz. 16.30.
 8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca o godz. 9.30.
 9. Zapraszamy dzisiaj na godz. 18.00 naKONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w stylu góralskim. Będziemy gościć kapelę góralską ze Skrzypnego.
 10. W przedsionku do nabycia pismo parafialne „Na Karmel”. Jest też „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”. Zachęcamy do lektury.
 11. Wszystkim życzmy Bożego pokoju w sercu, opieki Maryi oraz pięknej niedzieli i błogosławionego tygo