III NIEDZIELA ZWYKŁA

   1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Słowa Bożego. To szczególna zachęca do spotkania ze Słowem Bożym. Niech naszą odpowiedzią będzie przeczytanie nawet kilku wersetów Ewangelii dziennie. Doświadczymy, że Słowo Boże potrafi działać w sercu osoby wierzącej.
   2. Dzisiaj po Mszy o godz. 17.00 kolędowanie parafialne, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.
   3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do modlitw w tej intencji.
   4. W minioną środę rozpoczęliśmy nowennę dziewięciotygodniową przygotowującą nas do uroczystość św. Józefa. Zapraszamy w każdą środę na godzinki do św. Józefa o godz. 17.30 oraz na Mszę św. z kazaniem. Po Mszy św. nabożeństwo.
   5. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.30 i możliwość spowiedzi w tym czasie.
   6. W piątek Msza św. wieczysta, po niej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
   7. W następną niedzielę, czyli 29 stycznia zapraszamy na godz. 18.00 na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w stylu góralskim. Będziemy gościć kapelę góralską ze Skrzypnego. Koncert organizuje Fundacja Centrum Edukacji Baza. Więcej informacji na plakacie w przedsionku.
   8. W dniach od 14 do 21 maja organizujemy wraz z Bractwem św. Józefa oraz biurem „El Travel” pielgrzymkę do Medjugorje. Odbędzie się ona w formie rekolekcji maryjnych w drodze. Koszt 680 zł i 200 euro. Więcej informacji na plakacie w przedsionku.
   9. Przypominamy również o propozycji pielgrzymki „Sanktuaria Europy”, która planowana jest w dniach od 17 do 30 lipca. Więcej informacji na plakacie w przedsionku kościoła.
   10. Katechezy przedmałżeńskie w lutym będą miały miejsce w parafii Archikatedralnej w Przemyślu w poniedziałki, środy i piątki. Pierwsze spotkanie 1 lutego o godz. 19.00.
   11. W zakrystii do nabycia nasze pismo parafialne „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.
   12. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia