XXXI Niedziela Zwykła – 31 X 2021

1. W poniedziałek uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.

2. We wtorek 2 listopada, w dzień zaduszny w naszym kościele będą trzy Msze św. o godz.: 7.00, 11.30 oraz 18.00.

3. W listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Stolica Apostolska ze względu na sytuację pandemiczną zezwoliła na zyskiwanie odpustów zupełnych w dowolnie wybranych ośmiu dniach listopada.

4. Od dzisiaj do 8 listopada otwarta będzie krypta pod naszym kościołem. Nawiedzając groby w krypcie można również uzyskać odpust zupełny.

5. W przedsionku kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie.

6. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominkach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.

7. W środę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.

8. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę o godz. 9.30. Zachęcamy i zapraszamy osoby chętne do przystąpienia do Róż Żywego Różańca.

9. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Przypominamy, iż spowiedź w naszym kościele jest codziennie przed Mszą św. o godz. 7.00, wieczorem spowiadamy od godz. 17.30. W środy spowiedź od godz. 15.00. W tym czasie trwa również adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się koronką do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

10. W przedsionku kościoła można zakupić prasę – „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Bardzo zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie sakramentu chrztu św. został włączony Filip Tomasz Pawul. Całej rodzinie życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

12. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Tadeusz Pawłowski, śp. Maria Konarzyńska oraz śp. Maria Hawranik. Pomódlmy się za tych zmarłych: Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…

13. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.