XXX Niedziela Zwykła – 24 X 2021

1. Dzisiejszą niedzielą misyjną rozpoczynamy czas szczególnie intensywnej modlitwy za misje, misjonarzy oraz o nowe powołania. W naszej świątyni w tej intencji będziemy modlić się na różańcu. Nabożeństwo różańcowe w zwykłe dni o 17.30, w niedziele o 16.30.

2. Jutro po Mszy św. wieczornej modlitwa wstawiennicza oraz poświęcenie soli, oleju i wody.

3. Seminarium odnowy wiary w tym tygodniu będzie miało miejsce we wtorek o stałej porze.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.

5. Serdeczne „Bóg zapłać” drugiej i trzeciej róży różańcowej za złożenie ofiary na remont witraży.

6. Zbliża się listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. W wejściu do kościoła na stoliku znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie.

7. W Kinie Centrum przy ul. Konarskiego można obejrzeć film pt. „Fatima”. Szczegóły na plakacie w przedsionku.

8. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: nasze parafialne pismo „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Bardzo zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Urszula Kalinowska. Pomódlmy się za zmarłą: Wieczny odpoczynek, racz jej dać, Panie…

10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Jubilatom i solenizantom wiele Bożej łaski i opieki Maryi, naszej Matki.