XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 X 2022

  1. W poniedziałek nie będzie modlitwy wstawienniczej,. Natomiast po Mszy będzie miało miejsce poświęcenie z egzorcyzmem wody, soli i oleju.
  2. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  3. W środę 2 listopada w dzień zaduszny Msza św. o godz.: 7.00, 11.30 oraz 18.00.
  4. Nawiedzając z modlitwą w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym kościół lub kaplicę możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny. Ponadto możemy codziennie do 8 listopada uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  5. Od 1 do 8 listopada otwarta będzie krypta pod naszym kościołem. Już teraz dziękujemy za modlitwę w intencji spoczywających w krypcie zakonników, którzy niegdyś służyli w tej świątyni.
  6. W przedsionku kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie.
  7. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej, różaniec codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominkach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.
  8. W środę adoracja od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św., w tym czasie możliwość spowiedzi.
  9. Również w środę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
  10. W piątek 4 listopada swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat o. Karol Morawski. Już dzisiaj życzymy wiele Bożej łaski i opieki Maryi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta w piątek o godz. 18.00.
  11. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. adoracja wynagradzająca, serdecznie zapraszamy.
  12. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 9.30. Zachęcamy i zapraszamy osoby chętne do przystąpienia do Róż Żywego Różańca.
  13. W przedsionku kościoła można zakupić prasę – „Rycerzyka Niepokalanej”, „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Bardzo zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  14. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodni