XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 X 2022

  1. W minionym tygodniu w czasie zbiórki na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebrano 2100 zł. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie uczącej się młodzieży. Całość ofiary została przesłana na konto fundacji.
  2. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach i podejmowanych przez nich dziełach.
  3. Różaniec w zwykłe dni o 17.30, w niedziele o 16.30. Różaniec dla dzieci i ich rodzin w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. W pozostałe dni spowiedź na pół godziny przed Mszą św.
  5. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony szczególnie modlitwie za zmarłych. W przedsionku wyłożone są kartki wspominkowe. Wypominki z czytelnie wypisanymi imionami zmarłych można składać w kopertach w zakrystii lub na furcie. W intencji tych osób codziennie o godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia, pół godziny przed Mszą będziemy modlić się na różańcu.
  6. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: „Na Karmel” oraz tygodnik „Niedziela”, wewnątrz ciekawy artykuł o tym, jak w prosty sposób pogłębić swoją modlitwę. Jest również „GOŚĆ Niedzielny”, a w nim o tym, czy Polsce grozi broń atomowa.
  7. Na furcie klasztornej można nabyć: ozdobne świece, różańce, modlitewniki oraz pozycje dotyczące książkowe duchowości karmelitańskiej.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Jubilatom i solenizantom wiele Bożej łaski i opieki Maryi, naszej Matki.