IV Niedziela Wlk. Postu – 27 III 2022

1. W minionym tygodniu trwały Rekolekcje Wielkopostne. Dziękujemy za wspólne przeżycie tych świętych dni.

2. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.

3. Jutro, w poniedziałek 28 marca spotkanie Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego (KREM). Po Mszy wieczornej adoracja i modlitwa wstawiennicza, a po niej poświęcenie z egzorcyzmem soli, oleju i wody.

4. We wtorek misyjna droga krzyżowa o godz. 17.15.

5. W środę Msza św. wraz z nabożeństwem do św. Józefa o godz. 18.00. Przy ołtarzu św. Józefa znajduje się skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie nowenny.

6. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie. Adorację rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7. Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15.

8. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. nabożeństwo i adoracja wynagradzająca (w ciszy) podejmowana przez panie. Adoracja będzie trwała do godz. 20.00.

9. W sobotę przypada także 17. rocznica śmieci Świętego Jana Pawła II. Nasz Wielki Rodak nazywany jest Sługą Miłosierdzia. Módlmy się przez jego wstawiennictwo o miłosierdzie dla nas i całego świata.

10. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, za ofiary na ogrzewanie świątyni, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.