V Niedziela Wlk. Postu – 3 IV 2022

1. Siostry karmelitanki bose z Charkowa, które przebywają w naszym domu rekolekcyjnym, wyruszą jutro do Częstochowy, gdzie znajdą schronienie w klasztorze, który użyczyły im siostry Józefitki. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Sióstr oraz wszystkich, którzy musieli opuścić swoje domy – by ustała wojna i by mogli wrócić do swych domów, do normalnego życia.

2. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.

3. We wtorek misyjna droga krzyżowa o godz. 17.15.

4. W środę Msza św. wraz z nabożeństwem do św. Józefa o godz. 18.00. Przy ołtarzu św. Józefa znajduje się skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie nowenny.

5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie. Adorację rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

6. Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15.

7. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Tego dnia błogosławieństwo palm będzie podczas każdej Mszy św.

8. Prosimy, aby nie odkładać Sakramentu Spowiedzi na ostatnie dni przed Wielkanocą. W najbliższym tygodniu spowiedź codziennie od godz. 17.30, w środę od 15.00.

9. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: najnowszy numer naszego parafialnego pisma „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”. Jest również nowy numer „Głosu Karmelu” w cenie 14 zł oraz pismo dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej” w cenie 6 zł.

10. W zakrystii można nabyć paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży wesprze charytatywną działalność Caritas.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, za ofiary na ogrzewanie świątyni, a przede wszystkim za wszelkie przejawy Waszej życzliwości. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.