XXXIV Niedziela, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21 XI 2021

1. Serdecznie dziękujemy za udział w Triduum przed wspomnieniem św. Rafała Kalinowskiego i w Eucharystii w samym dniu wspomnienia.

2. W listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Stolica Apostolska ze względu na sytuację pandemiczną zezwoliła na zyskiwanie odpustów zupełnych w dowolnie wybranych ośmiu dniach listopada.

3. Wypominki codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30.

4. Bractwo św. Józefa organizuje w dniach od 4 do 6 grudnia pielgrzymkę otwartą dla wszystkich. W planie Niepokalanów, Gietrzwałd, Gdańsk, Toruń, Kalisz, Częstochowa. Koszt około 450 zł. Opłata zawiera: przejazd, dwa noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie. Szczegóły na plakacie. Zapisy na furcie klasztornej.

5. W środę adoracja od godz. 15.00 do Mszy wieczornej; w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa, w czasie którego przedstawimy św. Józefowi prośby pozostawione na kartkach.

6. Serdecznie gratulujemy naszej scholi młodzieżowej „Karmelowe Anioły”, która podczas archidiecezjalnego konkursu piosenki poświęconej czci św. Józefa, zajęła III miejsce!

7. Od następnej niedzieli w zakrystii będzie można nabyć świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz opłatki.

8. W przedsionku kościoła można nabyć prasę. Jest już najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel”. Polecamy również „Niedzielę”, w której sporo miejsca poświęcono sytuacji na polskiej granicy oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym znajduje się dodatek – film o nowym błogosławionym ks. Janie Machu.

9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.