XVII Niedziela Zwykła – 25 VII 2021

1. Dziś przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.

3. Odpowiadając na apel Metropolity Przemyskiego Arcybiskupa Adama Szala w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się kwesta do puszek na pomoc powodzianom.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.

5. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej
W dniach od 12 do 15 sierpnia 2021 roku. Zapisy na furcie klasztornej i w zakrystii. Więcej informacji na stronie.

6. W przedsionku kościoła znajduje się nasz parafialny biuletyn „Na Karmel”. Jest również „Głos Karmelu” w całości poświęcony Matce Bożej Szkaplerznej oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

7. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Pana odeszła: śp. Irena Lenczowska. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…