III Niedziela Wielkanocna – 18 IV 2021

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele tydzień biblijny. Zachęcamy do osobistego kontaktu ze Słowem Bożym.

2. W piątek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W środę po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00. Przy ołtarzu św. Józefa znajduje się skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie modlitwy przed obrazem św. Józefa.

4. Również w środę spowiedź od godz. 15.00 do 18.00. W tym czasie będzie też trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził o. Marek. Serdecznie zapraszamy na Eucharystię o godz. 10.00, która będzie sprawowana w intencji Czcigodnego Solenizanta.

6. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję „woskowy recykling”. Akcja polega na zbiórce wypalonych, starych, niepotrzebnych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

7. Za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 spotkanie młodzieży klas 7 przygotowującej się do bierzmowania.

8. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

9. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia oraz doświadczenia spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszystkiego co piękne i dobre.

10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Wijtyk. Polećmy Naszą zmarłą Siostrę Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…