XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02 X 2022

  1. Serdecznie dziękujemy Karmelitańskiemu Ruchowi Ewangelizacyjno-Modlitewnemu oraz o. Andrzejowi Ruszale za przygotowanie i poprowadzenie czuwania „Deszcz róż” przed świętem św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. Różaniec w zwykłe dni o 17.30, w niedziele o 16.30. Różaniec dla dzieci i ich rodzin w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie.
  4. W piątek 7 października wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, święto patronalne członków Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. członków Żywego Różańca naszej parafii.
  5. W piątek po Mszy św. zapraszamy również na pierwszopiątkową adorację wynagradzającą, która potrwa do godz. 20.00.
  6. W sobotę o godzinie 10.00 spotkanie Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego. Zapraszamy zainteresowanych naszą duchowością.
  7. W październiku ze względu na różaniec nie będzie nabożeństw po Mszy św.: do św. Józefa, do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
  8. Bractwo św. Józefa organizuje pielgrzymkę pod hasłem „Śladami św. Jana Pawła II”, która odbędzie się w dniach 22-23 października. W planie: Łagiewniki, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska i Krzeptówki. Koszt pielgrzymki – 330 zł. Cena zawiera: przejazd autokarem, ubezpieczanie, wstęp do Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach, nocleg w Zakopanem z wyżywieniem oraz przewodników. Zapisy do 6 października u Jacka Rybienika. Numer telefonu do uzyskania w zakrystii.
  9. Wspólnota „Posłani w Duchu Świętym” zaprasza na wieczór uwielbienia pt. „Iskra miłosierdzia”, który odbędzię się 08.10 o godz. 18.30 w kościele oo. Franciszkanów.
  10. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Jest już najnowszy numer naszego parafialnego pisma „Na Karmel” oraz „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także pismo dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej”. Jest również numer specjalny „Goście Niedzielnego” poświęcony św. Faustynie w cenie 12 zł.
  11. Ukazał się ciekawy przewodnik pielgrzyma pt.: „Przemyski Karmel i okolice” autorstwa Jakuba Kalinowskiego. Przewodnik w cenie 35 zł do nabycia w zakrystii i na furcie.
  12. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Jubilatom i solenizantom wiele Bożej łaski i opieki Maryi, naszej Matki.