X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa; dziś o godz. 16.30, w dni powszednie o godz. 17.30.
  2. W czasie oktawy Uroczystości Bożego Ciała zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00. W środę od godz. 15.00.
  3. W środę okazja do spowiedzi od godz. 15.00 do 18.00. W pozostałe dni spowiadamy od 17.30.
  4. W czwartek 15 czerwca zapraszamy na Eucharystię na godz. 18.00, a po niej na procesję ulicami naszej parafii. Ołtarze będą usytuowane tradycyjnie przy przedszkolu Sióstr Służebniczek, przy klasztorze Sióstr Sercanek, przy klasztorze Sióstr Michalitek oraz przy furcie naszego klasztoru. Po procesji poświęcenie wianków przy ołtarzu Matki Bożej Szkaplerznej.
  5. W piątek 16 czerwca przeżywali będziemy odpust parafialny, czas szczególnej łaski. Zapraszamy na Eucharystię na godz. 18.00. Po Mszy odpustowej rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00. Adoracja odbędzie się pod hasłem: „Przy Sercu Jezusa” i będzie to nasze dziękczynienie za Bożą opieką nad nami w tych trudnych czasach. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich, także wspólnoty działające w parafii, by znaleźć czas na swoją wspólnotową i osobistą adorację. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Msza św. za emigrantów.
  7. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: „Na Karmel” oraz „Głos Karmelu”, „Niedziela”, a w niej o tym co zrobić, gdy ktoś z bliskich traci wiarę. Jest również „Gość Niedzielny”, w którym można przeczytać min. świadectwa osób nawróconych przez Chrystusa w Eucharystii.
  8. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.