NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przypominamy, że za pobożne odmówienie Koronki przed Najświętszym Sakramentem możemy przez cały rok zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Natomiast chorzy mogą ten odpust zyskać poza kościołem.
  2. W związku z przeżywanym dzisiaj świętem serdecznie zapraszamy na wspólne czuwanie w Godzinie Miłosierdzia. Dzisiaj o godz. 15.00 będziemy trwali przed Najświętszym Sakramentem i rozważali myśli św. s. Faustyny o Bożym Miłosierdziu. Będziemy modlić się śpiewając Koronkę, otrzymamy również indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  3. Serdecznie dziękujemy Karmelitańskiemu Ruchowi Ewangelizacyjno-Modlitewnemu oraz o. Andrzejowi Ruszale za przygotowanie wczorajszego czuwania.
  4. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki na potrzeby Caritas.
  5. W środę po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00. Przy ołtarzu św. Józefa znajduje się skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie modlitwy przed obrazem św. Józefa. Również w środę spowiedź od godz. 15.00 do 18.00. W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę natomiast do Matki Bożej Szkaplerznej.
  7. W przedsionku kościoła można nabyć nasze pismo parafialne „Na Karmel”., jest również „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszystkiego co piękne i dobre.