Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne oraz za osoby powołane do służby Bożej.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 17.30, zaś w niedzielę 16.30.
W najbliższy, tygodniu w czasie Liturgii będziemy wspominać:
* we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
* w środę święto św. Macieja, Apostoła
* w piątek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź. W pozostałe dni spowiadamy od 17.30.
Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 Msza za emigrantów i ich rodziny.
Natomiast o godz. 17.00 za tydzień będziemy się modlić za miasto Przemyśl i wszystkich jego mieszkańców. W czasie Eucharystii śpiewy poprowadzi Diakonia Muzyczna Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą małą ojczyznę.
W czasie tej Eucharystii modlić się będziemy również za Przyjaciół i Darczyńców Fundacji Karmelicka 1.
Ze względu na nabożeństwo majowe nie będzie w tym tygodniu nabożeństw: do św. Józefa, Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo „Na Karmel” oraz „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.