III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Dzisiaj rozpoczyna sięTydzień Biblijny pod hasłem. Bardzo zachęcamy do lektury Pisma Świętego i modlitwy słowem Bożym oczywiście nie tylko w tygodniu biblijnym.
 2. Także dzisiaj Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy w ramach akcji Przemyskie Pola Nadziei, kwestuje na Centrum Hospicyjno- Opiekuńcze Betania im. Rodziny Ulmów w Przemyślu. Dziękujemy za ofiary. Bóg zapłać.
 3. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi. 
 4. W czwartek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 17.00 bp Krzysztof Chudzio udzieli sakramentu bierzmowania pięciorgu młodych ludzi, którzy przez trzy lata przygotowywali się do tego wyjątkowego momentu przy naszej parafii. Wszystkim kandydatom przypominamy, że dzień wcześniej w sobotę o godz. 19.00 odbędzie się próba z rodzicami i świadkami. Po próbie będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. 
 6. 26 kwietnia, w piątek o godzinie 17.30 przybędzie do naszej parafii pielgrzymujący po archidiecezji obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dokładny program tej wizyty podamy w przyszłą niedzielę.
 7. Dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury oraz od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków kontynuujemy w tym roku remont kaplicy św. Rafała Kalinowskiego.
 8. Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu zaprasza na Targi Pracy które odbędą się 18 kwietnia w Hali Sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  w Przemyślu, przy ulicy Mickiewicza 30 w godz. od 9.00 do 13.00 .
 9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo „Na Karmel”, „Głos Karmelu” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
 10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.