II Niedziela Adwentu – 6 XII 2020

1. Trwamy w adwentowym oczekiwaniu. Serdecznie zapraszamy na roraty od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Roraty dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17.00

2. We wtorek 8 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze tego dnia o godz.: 7.00, 11.00 oraz 18.00.

3. Od najbliższego wtorku rozpoczniemy modlitwę różańcową przy Matce Bożej Uśmiechu o pokój w sercach w tych trudnych czasach. W samą uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP nabożeństwo różańcowe będzie miało miejsce po Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast od 9 do 23 grudnia różaniec będzie o godz. 20.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Różaniec będzie także transmitowany na naszym kanale na YouTube o nazwie „Przemyśl Karmel”, zatem można w nim uczestniczyć także online.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Wygłosi je o. Piotr Hensel, wikariusz prowincjała naszej krakowskiej prowincji. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszego rekolekcjonisty oraz o otwartość serc uczestniczących w rekolekcjach.

5. Przypominamy, iż dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie w kościele młodzieży z klas siódmych przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. Wspólnota Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego – KREM organizuje Wspólnotowe Studium Ewangelii wg Świętego Łukasza w ramach OTWARTYCH wspólnotowych spotkań online i pracy w małych grupkach. Więcej informacji na stronie naszej parafii oraz na tablicy przy wejściu do kościoła.

7. W zakrystii można nabyć świece wigilijne oraz opłatki.

8. W zakrystii jest także do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz naszego pisma „Na Karmel”.

9. Błogosławionej niedzieli i pięknego tygodnia. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.