Niedziela Św. Rodziny – 27 XII 2020

1. Pamiętajmy dzisiaj szczególnie mocno w swoich modlitwach o naszych rodzinach, szczególnie o tych, które przeżywają jakiekolwiek trudności i zmagania. By to, co trudne nie rozbijało jedności, lecz ją jeszcze bardziej scalało.

2. W poniedziałek 28 grudnia nie będzie spotkania Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego. Poświęcenie wody, soli o oleju odbędzie się w dalszym terminie.

3. W czwartek 31 grudnia (w Sylwestra) nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 17.30. Będziemy prosić Boże Dzieciątko o Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na cały Nowy Rok. O godzinie 18.00 Msza św. imieninowa w intencji o. Sylwestra. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedzielę. Pierwszy dzień nowego roku to tradycyjnie dzień modlitw o pokój na świecie.

5. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic żywego różańca o godz. 9.30.

6. Serdecznie podziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątyni do Świąt Bożego Narodzenia: panu Janowi Dzikowi oraz nadleśnictwu za ofiarowane choinki, pani Stasi za świąteczne sprzątanie kościoła, siostrom służebniczkom, panu Zbyszkowi i panu Jerzemu za wszelką pomoc przy budowie stajenki oraz przystrojeniu kościoła.

7. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny”.