Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 I 2021

1. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, jednak kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Kolędnicy misyjni serdecznie dziękują za złożone do puszek ofiary dla dzieci masajskich. Kolędnicy zebrali 3.503,13.

3. Serdecznie dziękujemy za złożone w kopertach na tacę ofiary kolędowe. Ofiary zostaną przeznaczone na zakup nowego wyświetlacza do pieśni. Używany rzutnik jest mocno wyeksploatowany i w związku z tym postanowiliśmy kupić multimedialny wyświetlacz pieśni. Jeśli ktoś pragnie wspomóc zakup, może złożyć na tacę kopertę z napisem „na rzutnik”.

4. Dzisiaj po Mszy św. o 17.00 odbędzie się spotkanie młodzieży klas 6 z naszej parafii pragnącej przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. We wtorek po Mszy św. spotkanie grupy biblijnej.

6. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie.

7. W piątek Msza św. wieczysta, po niej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

8. W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne. Rozpocznie się o godz. 16.45. W planie: krótka konferencja, modlitwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz Msza św.

9. W przyszłą niedzielę Msza św. w intencji emigrantów o godz. 10.00.

10. Są jeszcze wolne intencje w najbliższym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

11. W zakrystii do nabycia najnowszy numer naszego pisma parafialnego „Na Karmel” oraz „Gość Niedzielny”, w którym można przeczytać obszerny artykuł na temat Naszego karmelitańską.kiego Sanktuarium św. Józefa w Wadowicach. Zapraszamy do lektury!

12. Życzymy błogosławionego tygodnia.