IV Niedziela Zwykła – 31 I 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 kolędować będzie młodzież z Oratorium sióstr Michalitek.

2. W poniedziałek 1 lutego będziemy przeżywali parafialny dzień życia konsekrowanego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na wspólne kolędowanie z siostrami służebniczkami starowiejskimi, michalitkami i braćmi z naszej wspólnoty.
We wtorek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy przynieść gromnice, które poświęcimy w czasie liturgii. Zbierana we wtorek taca będzie przeznaczona na pomoc klasztorom klauzurowym.
Wtorek to również ostatni dzień śpiewania kolęd w kościele, dlatego w czasie Eucharystii animację muzyczną poprowadzi Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno-Modlitewny, który serdecznie zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd po Mszy św. Na zakończenie spotkania przeniesiemy Matkę Bożą Uśmiechu na ołtarz św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Figura Matki Bożej odwiedziła w czasie Bożonarodzeniowym wspólnoty zakonne naszej parafii, a we wtorek na stałe wróci do naszej świątyni.

3. W środę kolejny dzień nowenny do świętego Józefa. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. z kazaniem o św. Józefie oraz na nabożeństwo nowennowe. Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła oraz na naszej stronie. W środę przy ołtarzu św. Józefa będzie wystawiona skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie nabożeństwa.

4. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie.

5. W piątek Msza św. wieczysta, po niej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca o godz. 9.30.

7. W zakrystii do nabycia najnowszy numer naszego pisma parafialnego „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.

8. Wszystkim życzmy Bożego pokoju w sercu, opieki Maryi oraz pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.