X Niedziela Zwykła – 6 VI 2021

1. Trwamy w oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, codziennie od godz. 17.00. W środę od godz. 15.00. O godz. 17.30 każdego dnia nabożeństwo czerwcowe.

2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo przed obrazem św. Józefa, z przedstawieniem próśb pozostawionych w skrzynce intencji. Skrzynka znajduje się przy obrazie Świętego.

3. W piątek 11 czerwca przeżywali będziemy odpust parafialny. Zapraszamy na Eucharystię na godz. 18.00. Po Mszy odpustowej rozpoczniemy 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Mszą św. wieczorną w sobotę 12 czerwca. Adoracja odbędzie się pod hasłem: „Przy Sercu Jezusa”. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich, a szczególnie wspólnoty działające w parafii, by znaleźć czas na swoją osobistą adorację za dnia lub w nocy z 11 na 12 czerwca.

4. W ramach całodobowej adoracji w sobotę 12 czerwca o godz. 16.30 czuwanie poprowadzą siostry Służebniczki Starowiejskie, Siostry Michalitki i Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej. Czuwanie odbędzie się pod hasłem: „Z Niepokalaną przy Sercu Jezusa”.

5. Również w sobotę 11 czerwca na zakończenie całodobowej adoracji o godz. 17.30 zawierzymy Bożemu Sercu naszą parafię, nasze rodziny, wspólnoty parafialne, życie konsekrowane oraz przyjaciół naszego kościoła i klasztoru. Zapraszamy. Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła, na stronie internetowej oraz w piśmie parafialnym „Na Karmel”.

6. W piątek z racji uroczystości post nie obowiązuje.

7. W niedzielę za tydzień o godz. 10.00 Msza św. za emigrantów. Prosimy w miarę możliwości wcześniej przesyłać szczegółowe intencje Mszy.

8. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 41 pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w katedralnej grupie św. Jacka. Szczegóły na plakacie w gablocie.

9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.