XXIII Niedziela Zwykła – 5 IX 2021

1. Jutro, w poniedziałek Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Piotr Czerniecki, koordynator wspólnot charyzmatycznych w Archidiecezji Przemyskiej. Po Mszy weźmie udział w spotkaniu Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno Modlitewnego. Zapraszamy na spotkanie.

2. Msza św. w intencji pielgrzymów, którzy wędrowali do Kalwarii Pacławskiej, będzie sprawowana 1 października, w święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.

4. W sobotę spotkanie Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego. Początek spotkania o godz. 10.00. W planie Jutrznia, konferencja, modlitwa wewnętrzna oraz Eucharystia. Zapraszamy osoby zainteresowane duchowością karmelitańską.

5. Diecezjalna Pielgrzymka róż różańcowych do Jodłówki odbędzie się w sobotę 25 września. Wyjazd o godz. 8.30. Zapisy w zakrystii do 15 września. Koszt 30 zł. Serdecznie zapraszamy.

6. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Serdecznie zachęcamy do lektury, do zainteresowania się sprawami Kościoła.

7. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszki na ludność Afganistanu. Bóg zapłać za wsparcie.

8. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.