XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 VII 2022

  1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia będzie nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji, która znajduje się przy ołtarzu św. Józefa.
  2. Serdecznie zapraszamy na nowennę przez Uroczystością Matki Bożej Szkaplerznej, która rozpocznie się w czwartek 7 lipca. O 17.30 będą godzinki ku czci Matki Bożej, o 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo z przedstawieniem próśb do Matki Bożej. W niedzielę za tydzień godzinki o 16.30, Eucharystia o 17.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Pamiętajmy tego dnia o modlitwie w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne oraz misyjne.
  4. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszej parafialnej gazety „Na Karmel”. W tygodniku „Niedziela” szereg artykułów na temat umiejętności wypoczywania, także o odpoczynku duchowym. W „Gościu Niedzielnym” wiele o tym jak przeżywać wątpliwości, także te dotyczące wiary. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
  5. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.