XXI Niedziela Zwykła – 22 VIII 2021

1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
2. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór uwielbienia w dniu 25 sierpnia 2021 o godzinie 18.00, w wigilię wspomnienia karmelitańskiej Świętej, Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, zwanej Małą Arabką. Mała Arabka śpieszy z pomocą każdemu potrzebującemu, jest specjalistką w orędownictwie w sprawach bardzo trudnych, będzie to czas medytacji, uwielbienia oraz modlitwy wstawienniczej wraz ze Świętą Miriam za osoby chore na ciele i duszy. Szczegóły na plakacie, który jest wywieszony w przedsionku kościoła.
3. Czuwanie Akcji Katolickiej w piątek 27 sierpnia o godz. 17.00, z okazji 25-lecia stowarzyszenia.
4. W najbliższym czasie nastąpi zmiana personalna w naszej wspólnocie. Ojciec Andrzej Szewczyk zostanie przeniesiony do klasztoru w Lublinie, natomiast do naszej wspólnoty dołączy o. Norbert Majchrowski. Serdecznie dziękujemy o. Andrzejowi za posługę w naszym kościele i klasztorze. Jednocześnie serdecznie witamy o. Norberta. Obu Ojcom życzymy światła Ducha Świętego w pełnieniu swych posług.
5. Dożynki Archidiecezji Przemyskiej w niedzielę 29 sierpnia w Jaśliskach. Szczegółowy program na plakacie.
6. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Serdecznie zachęcamy do lektury.
7. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim przeżywającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.