XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 IX 2022

  1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji. W tym tygodniu będziemy modlić się szczególnie w intencji małżeństw przeżywających kryzys.
  2. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, natomiast w sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. W sobotę 24 września nasi współbracia o. Karol oraz o. Norbert będą w Czernej przeżywali jubileusz 25-lecia ślubów zakonnych. Następnego dnia, w niedzielę 25 września w naszej świątyni o godz. 10.00 wraz z Jubilatami będziemy dziękować Panu Bogu za dar ich powołania. Wszystkich zapraszamy do wspólnego świętowania.
  4. Również w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej w przedsionku naszej świątyni, będzie możliwość nabycia różanych świec, przygotowanych przez wspólnotę KREM. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na ogrzewanie kościoła w nadchodzącym okresie grzewczym. Różane świece będzie można poświęcić 30 września podczas „Deszczu Róż”,
   czuwania w wigilię święta Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  5. Od października w naszej parafii rozpocznie się „Kurs biblijny”. Więcej informacji na stronie internetowej oraz na plakacie w przedsionku.
  6. W sobotę 1 października odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do sanktuarium Matki Bożej w Przysietnicy koło Starej Wsi. Zapraszamy Róże oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnego pielgrzymowania. Wyjazd 1 października o godz. 7.00 z Placu Rybiego. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii do 20 września.
  7. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. W „Niedzieli” dodatek „Bliżej życia z wiarą”. „Gość Niedzielny” poświęcony zmarłej królowej Elżbiecie. Jest również kolejna płyta z Biblią Audio. Serdecznie zachęcamy do lektury.
  8. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.