IV Niedziela Wielkanocna – 25 IV 2021

1. Obchodzimy dzisiaj niedzielę Dobrego Pasterza, jednocześnie rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania. Jezus zachęcał, by prosić „Pana żniwa, by wyprawił robotników na swoje żniwo”. Prośmy zatem szczególnie mocno w tym tygodniu o święte.

2. Dzisiaj także przeżywamy imieniny o. Marka z naszej wspólnoty. Ojcu Markowi życzymy, by Pan Bóg nieustannie kształtował jego serce według swego Serca.

3. W środę po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00. Przy ołtarzu św. Józefa znajduje się skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie modlitwy przed obrazem św. Józefa.

4. Również w środę spowiedź od godz. 15.00 do 18.00. W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, każdego dnia o godz. 17.30, zaś w niedzielę i uroczystości o 16.30.

6. Za tydzień w niedzielę w naszej parafii I Komunia św., w dwóch grupach, w czasie Mszy św. o godz. 10.30 oraz o 12.00. Prosimy, by w tych godzinach pozostawić miejsce w kościele dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Bardzo prosimy o udział w Mszy św. o godz.: 7.00, 8.30 lub 17.00.

7. Nie będzie w przyszłą niedzielę zmiany tajemnic Żywego Różańca. Odbędzie się w niedzielę 9 maja o godz. 9.30.

8. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję „woskowy recykling”. Akcja polega na zbiórce wypalonych, starych, niepotrzebnych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.