Wniebowstąpienie Pańskie – 16 V 2021

1. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 17.30, zaś w niedzielę 16.30.

2. W tym tygodniu w czasie nabożeństw majowych będziemy odmawiać kolejne części nowenny do Ducha Świętego, aby przygotować się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo przed obrazem św. Józefa, z przedstawieniem próśb pozostawionych w skrzynce intencji.

4. Również w środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek 20 maja po Mszy św. wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Serdecznie zapraszamy na sobotnie czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, które poprowadzi Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno-Modlitewny. Czuwanie rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do północy. Więcej informacji na plakacie i na naszej stronie.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za kolejne ofiary na rzutnik. Szczególne podziękowanie dla pań z drugiej Róży Różańcowej.

8. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze parafialne pismo „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zapraszamy szczególnie serdecznie do zakupu kalendarza „Głosu Karmelu” na przyszły rok. W kalendarzu znajdują się wizerunki św. Józefa z kościołów karmelitańskich, jest również i obraz św. Józefa z naszego kościoła.