XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09 X 2022

  1. Różaniec w zwykłe dni o 17.30, w niedziele o 16.30. Różaniec dla dzieci i ich rodzin w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W październiku ze względu na różaniec nie będzie nabożeństw po Mszy św.: do św. Józefa, do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie.
  4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali „XXII Dzień papieski”. Po każdej Mszy św. przed kościołem do puszek będzie można złożyć ofiarę na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja wspiera uzdolnioną, uboższą młodzież.
  5. W sobotę 15 października uroczystość św. Teresy od Jezusa, a w związku z tym odpust w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy na godz. 18.00. Eucharystii będzie przewodniczył nasz prowincjał o. Piotr Jackowski. Trwamy w nowennie przed uroczystością. Modlitwa za przyczyną św. Teresy od Jezusa w tym tygodniu każdego dnia na zakończenie Mszy św. wieczornej.
  6. W sobotę różaniec wyjątkowo o godz. 17.15, poprowadzi go Świecki Zakon Karmelitański.
  7. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 Msza św. w intencji emigrantów.
  8. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony szczególnie modlitwie za zmarłych. W przedsionku wyłożone są kartki wspominkowe. Wypominki z czytelnie wypisanymi imionami zmarłych można składać w kopertach w zakrystii.
  9. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Jest już najnowszy numer naszego parafialnego pisma „Na Karmel” oraz „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także pismo dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej”. Jest również numer specjalny „Goście Niedzielnego” poświęcony św. Faustynie w cenie 12 zł.
  10. Przewodnik pielgrzyma pt.: „Przemyski Karmel i okolice” autorstwa Jakuba Kalinowskiego. Przewodnik do nabycia w zakrystii i na furcie. Również w zakrystii do nabycia „Kalendarz rolnika”.
  11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Jubilatom i solenizantom wiele Bożej łaski i opieki Maryi, naszej Matki.