XII Niedziela Zwykła – 21 VI 2020

1. W związku z pracami remontowymi przy witrażach w naszym kościele może się zdarzyć, że w ciągu dnia w dni powszednie kościół będzie zamknięty ze względów bezpieczeństwa. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

2. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie na godz. 17.30 oraz w niedziele na 16.30.

3. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia nie będzie wystawienia Najświętszego sakramentu oraz spowiedzi w naszym kościele.

4. W czwartek o godz. 18.00 msza św., w czasie której będzie również modlitwa w intencji dzieci oraz nauczycieli ze SP 11 na zakończenie roku szkolnego.

5. Prezydent Miasta Przemyśla oraz Stowarzyszenie Rodzin Ofiar Katynia Koło w Przemyślu serdecznie zapraszają na uroczystą Mszę Świętą upamiętniającą ofiary Zbrodni Katyńskiej. Msza odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca o godz. 16.00 w naszym kościele. Bezpośrednio po Mszy Świętej nastąpi złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary zbrodni katyńskiej znajdującą się wewnątrz świątyni.

6. W zakrystii jest do nabycia: Głos Karmelu, Gość Niedzielny oraz Na Karmel.