V Niedziela Zwykła – 9 II 2020

1. Od poniedziałku do soboty msze św. i nabożeństwa w Kaplicy Rycerskiej przy furcie klasztornej.

2. We wtorek przeżywamy Światowym Dniu Chorego. W czasie mszy św. o godz. 18tej będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

3. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 15.00 w Kaplicy Rycerskiej, wejście przez furtę.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. oraz modlitwy za wstawiennictwem św. Rafała Kalinowskiego w intencji Polaków na emigracji, ich rodzin oraz za zmarłych na obczyźnie. Intencje można składać w zakrystii oraz na furcie.

5. Nawiązując do tradycji, przy ośrodku salezjańskim powstała Fundacja Salezjańska Szkoła Organistowska w Przemyślu. W jej ramach, od lutego br., rozpoczyna działalność Szkoła Chóralna dla dzieci i młodzieży. Prowadzącym zajęcia będzie Pan Piotr Szelążek. Zapraszamy dzieci i młodzież z klas 4-8 wraz z rodzicami na zajęcia, które odbywają się w każdy piątek, w godz. 17.00-18.30 w Auli Zespołu Szkół Salezjańskich, przy ul. św. Jana Nepomucena 3 w Przemyślu.

6. Odpowiadając na prośby osób uczęszczających do naszego kościoła, umieściliśmy przy ołtarzu Matki Bożej Szkaplerznej podstawę na świece, które można zapalić jako znak naszej modlitwy i próśb kierowanych do Boga. Dziękujemy za składane tam ofiary, które będą przeznaczone na remonty odbywające się w naszym kościele i klasztorze.

7. W zakrystii jest już do nabycia nowy numer naszej gazetki parafialnej Na Karmel.