IV Niedziela Zwykła – 2 II 2020

1. Od poniedziałku do soboty msze św. i nabożeństwa w Kaplicy Rycerskiej przy furcie klasztornej.

2. We wtorek po mszy  św. o godz. 18 tej w Kaplicy Rycerskiej odbędzie się spotkanie osób zapisanych na pielgrzymkę do Medjugorie. W trakcie spotkania będą przyjmowane zaliczki na wyjazd w wysokości 200 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych, także tych, którzy chcą się jeszcze dopisać.

3. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 15.00 w Kaplicy Rycerskiej, wejście przez furtę. Tego dnia wspominamy w Kościele św. Agatę, z tej racji po mszach możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli.

4. W I czwartek miesiąca o godz. 17.30 Różaniec w intencji kapłanów i osób konsekrowanych oraz o nowe powołania.

5. W I piątek wyjście do chorych o godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie młodzieży z klas 7 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania

7. Również w przyszłą niedzielę Prezydent Miasta Przemyśla i Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu zaprasza mieszkańców miasta do udziału w uroczystych obchodach 80. rocznicy pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir pod hasłem „Zapal Znicz Wywiezionym”. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Trójcy w Przemyślu, po której nastąpi przejazd na nieczynną rampę kolejową Przemyśl – Bakończyce.

8. Zmieniliśmy miejsce naszej kancelarii parafialnej. Dni i godziny przyjęć pozostały te same,  natomiast wejście do kancelarii będzie teraz przez furtę klasztorną.

9. W zakrystii jest już do nabycia nowy numer naszej gazetki parafialnej Na Karmel.