6 Niedziela Zwykła – 11 II 2018

1. W Środę Popielcową spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu nie będzie. Msze św. w środę będą wyjątkowo w kościele o godz.  7.00 i 18.00.

2. W Wielkim Poście zapraszamy we wtorki i piątki na nabożeństwo Drogi krzyżowej na godz. 17.30 do Sali Rycerskiej. Natomiast Gorzkie żale będą o godz. 16.00 w kościele.

3. W piątek po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji katolickiej.

4. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.30 w sobotę 17 lutego.

5. W przyszłą niedzielę:

– spotkania młodzieży z klas III gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania.

– o godz. 10.00 na mszę św. w intencji emigrantów, ich rodzin oraz zmarłych na obczyźnie. Prośby, które zostaną włączone do mszy św. zbiorowej można zapisywać w zakrystii i na furcie oraz złożyć dobrowolną ofiarę.

6. Już dziś zapraszamy na środę 21 lutego na Międzynarodowy Dzień Przewodnika. W tym roku będzie można zwiedzić nasz kościół oraz kaplicę sióstr karmelitanek bosych. Wstęp wolny. Zwiedzanie będzie odbywać się w grupach, które zbiorą się na schodach przed naszym kościołem i co godzinę od 10.00 do 16.00 pod opieką przewodników będą wchodzić na teren klasztoru. Na zakończenie, o godz. 18.00 odbędzie się msza św. w intencji Przewodników przemyskich i ich rodziny, a po mszy koncert kwartetu skrzypcowego “Le Quattro Stagioni”. Będzie również możliwość wsparcia remontu drzwi głównych kościoła przez zakup cegiełki.