6 Niedziela Wielkanocy – 26 V 2019

1. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe, które będą odprawiane jeszcze do piątku o godz. 17.30. Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W środę spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00.

3. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na msze św. prymicyjną, którą odprawi o. Marcin Fizia nasz neoprezbiter z Krakowa.

4. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP, które rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18.00. Po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.

5. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 9.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

6. Od poniedziałku 3 czerwca w parafii pw. św. Józefa w Przemyślu u Salezjanów, rozpoczną się Katechezy Przedmałżeńskie. Będą odbywały się przez 3 tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00 w salkach pod kościołem.

7. Już dziś zapraszamy na Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które rozpoczniemy w sobotę 8go czerwca o godz. 19.30. Więcej informacji na plakatach i na naszej stronie internetowej. Czuwanie poprowadzi Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno-Modlitewny, który jest w trakcie Seminarium Odnowy Wiary, stąd krótszy czas trwania czuwania dlatego prosimy o wyrozumiałość ze względu na wielkie zaangażowanie KREMu w Seminarium, za co serdecznie dziękujemy.