5 Niedziela Wielkiego Postu – 7 IV 2019

1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę krzyżową we wtorki oraz piątki na godz. 17.30, a także na nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę na godz. 16.00. Składka zebrana w czasie Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz spowiedzi w naszym kościele.

3. Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza mieszkańców na Świąteczny Jarmark Wielkanocny który odbędzie się w dniach 12 – 14 kwietnia na przemyskim Rynku.

4. W sobotę 13 kwietnia o godz. 11.00 zostanie odprawiona w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii nastąpi złożenie kwiatów przy tablicy wewnątrz kościoła, upamiętniającej wydarzenia sprzed 79 lat. Na uroczystość zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla oraz Stowarzyszenie Rodzin Ofiar Katynia Koło w Przemyślu.

5. W przyszłą niedzielę:

– po mszy św. o 11.30 spotkanie młodzieży klas VIII i III gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

– po każdej mszy św. Świecki Zakon Karmelitański organizuje kiermasz świąteczny, którego dochody będą przeznaczone na prace remontowe w klasztorze i kościele.

6. Już dziś zapraszamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary, które odbędzie się w naszym klasztorze i będzie prowadzone przez Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno – Modlitewny. Rozpoczęcie w dniu 29 kwietnia o godz. 17.00. Zapisy do 15 kwietnia w zakrystii oraz telefonicznie i mailowo, więcej informacji na plakatach w kruchcie.

7. Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. “Nowe umiejętności- nowe perspektywy”. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Rekrutacja trwa do 12.04.2019 r. więcej informacji na plakacie w kruchcie.