4 Niedziela Wielkiego Postu – 31 III 2019

1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na Misyjną Drogę krzyżową we wtorki na godz. 17.30 oraz w piątki na Drogę Krzyżową o godz. 17.30, a także na nabożeństwa Gorzkich Żali w niedziele na godz. 16.00. Składka zebrana w czasie Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Do wtorku potrwają w naszym kościele rekolekcje dla szkół położonych na terenie naszej parafii.

3. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz spowiedzi w naszym kościele.

4. Również w środę po wieczornej Eucharystii serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawami Polski i naszej obecności w Unii Europejskiej na otwarte spotkanie z Panem Wicemarszałkiem Piotrem Pilchem, które odbędzie się w Sali Rycerskiej. Wejście przez furtę klasztorną.

5. W piątek wyjście do chorych o godz. 9.00.

6. W piątek przy ul. Mickiewicza w Przemyślu od godz. 11.00 do 16.00 będą prowadzone bezpłatne badania przesiewowe w kierunku zaćmy dla osób w wieku 60+. Więcej informacji na plakacie kruchcie.

7. W przyszłą niedzielę:

– o godz. 9.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

– po każdej mszy św. wolontariusze związani z akcją Przemyskie Pola Nadziei będą zbierać pieniądze na utworzenie Centrum Hospicyjnego Betania przy ul. Słowackiego w Przemyślu.

8. Po mszy nasza Schola będzie rozprowadzać baranki wielkanocne, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na nagrody dla dzieci, którymi opiekuje się s. Dorota.

9. W zakrystii jest już do nabycia nowy numer naszej gazetki parafialnej Na Karmel.