16 Niedziela Zwykła – 22 VII 2018

1. W najbliższym czasie nie będzie środowych Adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi w naszym kościele.

2. W dniach 26-29 lipca, przy naszym klasztorze w Czernej odbędą się XIV Karmelitańskie Dni Młodych. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych w wieku od 17 do 35 lat. W tym roku przeżyjemy je pod hasłem: “Walka o pokój serca”. Gościem specjalnym będzie pan Adam Woronowicz.

3. Organizatorzy Międzynarodowego Przemyskiego Festiwalu Salezjańskie Lato Muzyczne serdecznie zapraszają na koncerty: W dniu 27 lipca o godz. 19.30 w Bazylice Archikatedralnej oraz w dniu 28 lipca o godz. 19.30 na Zamku Kazimierzowskim. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

4. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów oraz kierowców. Będzie to również możliwość wsparcia dzieła pomocy misjom MIVA Polska poprzez uczestnictwo w akcji „1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy”.

5. W tym tygodniu naszą wspólnotę zakonną opuszczą o. Paweł Denisiewicz oraz o. Bogumił Wiergowski, naszych współbraci polecamy Waszym modlitwom.

6. Chcemy bardzo serdecznie podziękować za wsparcie zbiórki pieniężnej na zakup sprzętu do pielęgnacji posadzki w naszym kościele. Dzięki waszej dobroci udało się zebrać ponad 3700 zł. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.