13 Niedziela Zwykła – 30 VI 2019

1. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za zaangażowanie w czwartkową procesję na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagradza wszelki trud i poświęcenie. Pamiętajmy, że jeśli my się Go nie wstydzimy i przyznajemy się do Niego przed całym światem, to i On jak obiecuje, przyzna się do nas na Sądzie przed Ojcem i aniołami Bożymi.

2. W piątek wyjście do chorych o godz. 9.00.

3. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, które rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18.00. Po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy o godz. 16.30 Nowennę przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, Patronki naszego zakonu. W tym roku kazania nowennowe wygłosi o Stefan Skórnóg. Zapraszamy codziennie na godzinki ku czci Matki Bożej śpiewane pół godziny przed wieczorną mszą św. A po mszy na nabożeństwo z odczytywaniem próśb i podziękowań do Maryi Królowej Karmelu.

6. Z tej racji Bractwo Szkaplerzne organizuje 20 lipca wyjazd do naszego klasztoru w Czernej na XXI Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Koszt pielgrzymki wynosi 60 zł, wyjazd 20 lipca rano, powrót tego samego dnia wieczorem. Zapisy na furcie i w zakrystii, liczba miejsc ograniczona.

7. W czwartek 11 lipca o godz. 16.00 w naszym karmelitańskim kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w 76 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim na Cmentarzu Wojskowym. Na uroczystość zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla.