1 Niedziela Wielkiego Postu – 10 III 2019

1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na Misyjną Drogę krzyżową we wtorki na godz. 17.30 oraz w piątki na Drogę Krzyżową o godz. 17.30, a także na nabożeństwa Gorzkich Żali w niedziele na godz. 16.00.

2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź w Sali Rycerskiej od godz. 15.00.

3. W przyszłą niedzielę:

– o godz. 10.00 msza św. za naszych rodaków przebywających na obczyźnie oraz ich rodziny. Intencje można składać w zakrystii i na furcie.

– po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie młodzieży z klas VII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

4. W czwartek 14 marca zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Przemyślu, które rozpoczniemy o godz. 19.00 na placu obok Katedry, następnie przejdziemy ulicą Kapitulną, potem ulicą Tatarską skierujemy się ku przemyskiemu Wzgórzu, na którym usytuowany jest Krzyż Zawierzenia oraz gdzie króluje Chrystus Miłosierny.

5. Również w czwartek o godz. 18.00 odbędzie się kolejny Wieczór Zaufania u Ojców Reformatów. W programie m.in. Msza Święta o rozpoznanie woli Bożej, także w intencji o dobrą żonę i dobrego męża.  Gośćmi wieczoru będą Julia i Małgorzata Gredes – uczestniczki ŚDM w Panamie.

6. Z racji 350-lecia założenia Bractwa św. Józefa przy naszym klasztorze zapraszamy na rekolekcje parafialne, które poprzedzą tą uroczystość. Rekolekcje rozpoczniemy 22 marca, poprowadzi je o. Jakub Mentel OFM z Pińczowa. Natomiast 24 marca o godz. 10.00 odbędzie się uroczysta Msza św. Jubileuszowa Bractwa, której przewodniczyć będzie nasz Prowincjał O. Tadeusz Florek. Podczas Eucharystii nastąpi poświęcenie sztandaru Bractwa, ufundowanego przez Bractwo św. Józefa.